Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України відзначили Буковинський державний медичний університет за якість наукових публікацій відповідно до рейтингу ВНЗ України за показниками міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus.

Про якість наукових праць свідчить те, що електронний архів наукових праць співробітників університету серед вищих навчальних медичних закладів України за результатами світового рейтингу інституціональних репозиторіїв “Ranking Web of World Repositories” у січні 2013 року посів 1-ше місце. За даними Українського інституту промислової власності БДМУ займає ІІІ місце серед вищих медичних навчальних закладів за кількістю отриманих охоронних документів (патентів та винаходів).

1994 року – розпочато випуск щомісячного часопису «Для вашого здоров’я». Засновник – Буковинська медакадемія (від 2005 року – БДМУ).

1997 рік – розпочато видання щоквартального Українського наукового журналу «Буковинський медичний вісник». Засновник – Буковинська медакадемія (від 2005 року БДМУ). Журнал отримав від Міжнародного центру ISSN індекс ISSN та визнаний ВАКом України як фаховий для публікації матеріалів докторських та кандидатських дисертацій.

2002 року розпочато видання наукового журналу «Клінічна та експериментальна патологія». Засновник – БДМА (від 2005 року – БДМУ). Журнал отримав від Міжнародного центру ISSN індекс ISSN та визнаний ВАКом України як фахове видання для публікації матеріалів докторських та кандидатських дисертацій. 

2004 року – побачили світ перші номери студентської газети «Гіппократик». Після капітального ремонту і реставрації вступив у дію палац «Академічний» – осередок культури і дозвілля студентів та співробітників  на 700 місць. У цокольній частині будівлі розмістився історико-медичний музей університету.

2011 року видрукувано перші номери науково-практичного журналу «Неонатологія, хірургія, та перинатальна медицина». Засновник – БДМУ спільно із Асоціацією неонатологів України.

2013 рік – журнал «Клінічна та експериментальна патологія»  зареєстровано як електронний інформаційний ресурс під № 1 в Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України.

2014 року започатковано випуск щоквартального науково-історичного журналу «Актуальні питання суспільних наук та історії медицини». Засновник – Буковинський медуніверситет.

Читайте: Навчальна література підготовлена співробітниками БДМУ

Читайте: Періодичні видання

Читайте також:

 

 

 

 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь