Від початку діяльності на Буковині в університеті склалися гарні традиції навчально-наукової діяльності, творчого відпочинку і культурного дозвілля як студентів, так і співробітників. У виші панує атмосфера веселого студентського життя, насиченого концертами, фестивалями, флешмобами, театральними студентськими виставами, художніми виставками, зустрічами зі студентами іноземних вишів тощо.

Палац «Академічний» забезпечує організацію і проведення різнопланових студентських вечорів, мистецьких заходів, творчих зустрічей, занять у студіях та гуртках художньої самодіяльності.

Художня самодіяльність університету представлена відомими за межами України студентським народним ансамблем пісні й танцю «Трембіта», 50-річчя якоговідзначили 2013 року, та хором співробітників. Обидва ансамблі брали участь і ставали призерами міжнародних фестивалів у Польщі, Угорщині, Румунії.

Діє аматорський студентський театр, який 2011 року отримав звання «Народний театр».

Цікаво проходять Дні факультетів, Бали знайомств, Бенефіси випускників, Дні Індії, Дні іноземних студентів університету.

Студенти всіх курсів активно займаються волонтерською та благодійницькою діяльністю, за що отримують щирі подяки від місцевої влади, командирів та бійців військових і добровольчих частин АТО, від громадських організацій міста та області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь