Загальна інформація про структурний підрозділ

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

На базі Буковинського державного медичного університету в 2012 році створено навчально-лікувальний центр «Університетська клініка» керівництво яким здійснює директор – к.мед.н, асистент кафедри ортопедичної стоматології, лікар вищої категорії за спеціальністю ортопедична стоматологія   Максимів Олег Олегович.

Постановою КМУ від 14 грудня 2016 р.  центр внесено до переліку закладів охорони здоров’я України з правом надання платних послуг населенню. НЛЦ  «Університетська клініка» є навчально-лікувальним підрозділом Буковинського державного медичного університету, керується положенням  Про навчально-лікувальний центр «Університетська клініка», має ліцензію МОЗ України, прейскурант на надання платних послуг населенню та  внесена до переліку закладів охорони здоров’я України.

З 2016 року по 2019 навчально-лікувальний центр  «Університетська клініка» розміщувався за адресою вул. М.Вовчка,2. З червня 2019 року «Університетська клініка» збільшила свої площі й зараз знаходиться на вул. Руська 87.

У зв’язку з цим, на базі НЛЦ «Університетська клініка» було створено адміністративний відділ та стоматологічне відділеня.

У стоматологічному відділенні НЛЦ «Університетська клініка» працюють: лікар-стоматолог-хірург, лікар-ортопед, лікар-терапевт, лікар-ортодонт та медична сестра та консультують професорсько-викладацький склад кафедр ортопедичної та терапевтичної стоматології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Основними завданнями клініки є: проведення лікувально-діагностичного процесу; забезпечення навчального процесу з використанням нових форм і методів навчання, досягнень медичної науки і практики охорони здоров’я; навчання студентів стоматологічного факультету, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, підготовка магістрів медицини, післядипломної підготовки; перепідготовка та підвищення кваліфікації медичних кадрів; надання платної стоматологічної допомоги населенню; проведення наукових досліджень, розробка ефективних методів діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хворих; експертна оцінка результатів наукових досліджень; апробація і впровадження нових методів діагностики, лікування і реабілітації хворих; апробація медичних інструментів, апаратури, лікарських засобів, організація та проведення наукових семінарів, клінічних, науково-методичних конференцій, експертних комісій, консиліумів, медичних рад тощо.

Контактна інформація:

      • м.Чернівці , вул. Руська 87;
      • контактний телефон: +380 50 282 63 07

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь