1979 рік на виставці досягнень народного господарства у Москві (ВДНГ СРСР) Чернівецький медінститут демонстрував діагностичну машину, створену під керівництвом професора О.І.Самсон спільно із науковцями Чернівецького університету ім. Ю.Федьковича. Діагностична машина удостоєна срібної медалі ВДНГ і грошової премії. Авторам вручено Дипломи ІІ ступеня.

1980 рік Головним комітетом Виставки досягнень народного господарства (ВДНГ) УРСР Чернівецький медінститут нагороджено Дипломом ІІІ ступеня і грошовою премією 300 крб. «за дослідження і вивчення бальнеологічних ресурсів Буковини і розробку використання мінеральних вод для лікування і профілактики хвороб». Завідувачем кафедри загальної хімії (1976– 1979) доцентом Феодосієм Вікторовичем Лапшиним із співробітниками було вивчено склад і фізико-хімічні властивості 120 мінеральних джерел Буковини. Феодосій Вікторович розробив нову класифікацію мінеральних вод, запропонував більш досконалу формулу визначення їх хімічного складу на відміну від формули М.Г.Курлова. Домігся створення на Буковині санаторіїв на базі брусницьких і щербенецьких мінеральних вод. На основі проведених досліджень мінеральних вод видано монографію «Мінеральні води і курорти Буковини» (1965).

1984 рік – на ВДНГ СРСР та ВДНГ УРСР медінститут демонстрував 4 експонати. Всі вони відмічені дипломами, а прилад «Прогноз» отримав бронзову медаль та грошову премію ВДНГ УРСР. Прийнято рішення на виробництво Херсонським молокозаводом пропіоново-ацедофільного молока (ПАМа), створеного кафедрами мікробіології (доцент І.Й.Сидорчук) та дитячих хвороб (професор Т.К.Набухотний). Кафедрою дитячих хороб під керівництвом професора Т.К.Набухотного розроблено адаптовані суміші молочно-кислих продуктів «Віталакт», «Дотолакт», «Малиш», «Малютка».

1985 рік – у грудні Чернівецький медінститут нагороджено Почесним дипломом Міносвіти УРСР і ЦК ВЛКСМ України та грошовою премією за ІІІ місце в групі медичних інститутів республіканського тура Всесоюзного (1982–1984) оглядового конкурсу на кращу організацію НДР студентів.

У 2012 році університет отримав від МОН України Диплом і Почесне звання «Лідер національної освіти».

На 4-й міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2013» (2013) Буковинський медичний університет нагороджено Золотою медаллю та Дипломом у номінації «Міжнародна співпраця в галузі освіти».

Університет відзначено Дипломом «за вагомий внесок у розвиток національної освіти» та вручено «Сертифікат якості наукових публікацій».

На ХХV Міжнародній виставці «Освіта і кар’єра – 2014» БДМУ удостоєний Гран-Прі у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі».

Рейтинг Буковинського державного медичного університету.

За даними рейтингу «ТОП – 200 Україна» (ЮНЕСКО) у 2016 році БДМУ серед вищих навчальних закладів України посідає 58-у позицію.

За результатами Консолідованого рейтингу ВНЗ України у 2016 році БДМУ увійшов до п’ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України та входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України;

За рейтингом інтернет-продуктивності (Webometrics Ranking of World’s Universities) у 2017 році БДМУ посів 3-тє місце серед вищих медичних навчальних закладів України.

Згідно рейтингу прозорості веб-сайтів вищих навчальних закладів, сформованого експертами ГО «Інститут розвитку регіональної преси», БДМУ посів 1-ше місце серед вищих медичних навчальних закладів України

За даними наукометричної бази “SCOPUS“, БДМУ посідає 9 місце серед вищих медичних навчальних закладів України України.

За результатами світового рейтингу інституціональних репозиторіїв «Ranking Web of World Repositories» у липні 2015 року репозиторій БДМУ посів 1-ше місце серед ВМ(Ф)НЗ України.

 
 

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь