Щорічно Буковинський державний медичний університет виступає організатором перспективного наукового форуму, який об’єднує молодих вчених – однодумців з України та інших країн.

Постійно зростає кількість учасників нашого форуму – це свідчить про те, що молоді, наполегливі, активні вчені об’єднані спільною метою – поділитися своїми науковими та творчими досягненнями, задумами, а також прагнути до нових звершень в медичній та фармацевтичній галузях медицини для збереження та зростання авторитету лікарів і провізорів в суспільстві.

Адреса:

Буковинський державний медичний університет Театральна площа, 2

Контакти організаторів:

+380 372 553 754

Місто: Чернівці

На сьогодні BIMCO є наймасштабнішим з медичних форумів молодих науковців в Україні, його невпинно висхідна популярність є свідченням європейського рівня проведення наукових заходів.

Розширилася і тематика конгресу: сьогодні проведення заходу передбачає роботу понад 35-ти секцій теоретичного та клінічного спрямувань, проведення близько 20 клінічних майстер-класів та лекцій відомих вчених з актуальних питань медицини і фармації.

Всеукраїнський медичний журнал молодих вчених «Хист» у 2016 році зібрав 1170 тез наукових матеріалів учасників конгресу.

У результаті постійного зростання іміджу Університету та інноваційних організаційних заходів, у 2016 році в роботі ІІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених «Пріоритети та перспективи молодіжної науки», BIMCO 2016 взяли участь 1670 учасників, у тому числі понад 300 науковців з Данії, Чехії, Польщі, Сербії, Болгарії, Йорданії, Ірану, Непалу, Нігерії, Гани, Бразилії, Румунії, Молдови, Грузії, Узбекистану.

Вам буде цікаво: Офіційний сайт ВІМСО

Читайте також:
 
 
 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь